HOT NEWS

D-Smart

D-Smart internet paketi ile siz değerli üyelerimiz ve üye adaylarımıza yine avantajlı bir kampanya sunmaktayız. D-Smart internet paketi ayda sadece 44 TL. Üstelik sınırsız 8 mbps hızında. Yanında da 3 ay boyunca keyfini çıkaracağınız Blu Sinema Paketi de hediye. Bu internet paketinin yanında çok avantajlı fiyatlarla televizyon hizmetinden de yararlanmanız mümkün.

Dileyene normal yayınlar, dileyene film veya spor paketi, yada ikisi bir arada paket D-Smart'ta. Üstelik sadece internet fiyatına yararlanabiliyorsunuz. Uzun yıllardır dijital platform hizmeti sunmakta olan D-Smart, HD kanal sayısı olarak da Türkiye devi. D-Smart, Barındırdığı HD kanallar sayesinde size normal görüntüden tam 5 kat daha net bir TV keyfi sunmakta.  3D Kanalları ile de kaliteli bir şekilde 3D izleyebilirsiniz.

D-Smart internet, D-Smart net kalitesi ile evinize geliyor, üstelik şuanda Sinema veya Spor Paketi ile birlikte sınırsız internet ayda sadece 55 TL. 

D-SmartD-Smart'ta; giriş, dizi, sinema, spor, süper ve mega paket olmak üzere toplam 6 paket bulunmakta olup, SD ve HD seçeneği de mevcuttur. D-Smart paketlerinden dilediğinizi seçin en kısa sürede bağlantınız yapılsın.

D-Smart Net'te FİBER İNTERNET hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Binanızda Türk Telekom veya Superonline Fiber İnternet var ise siz de D-Smart'ın avantajlı tarifeleri ile fiber internet keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik ADSL fiyatına. D-Smart internet paketleri arasında seçimizi yapın, keyfinizi sürün.

Kesintisiz TV ve internet farkını siz de yaşayın, D-Smart'ın binlerce üyesinden biri de siz olun. 

 

D-Smart

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı