HOT NEWS

Digitürk İnternet

Digitürk internet paketi ile siz değerli üye ve üye adaylarına yine avantajlı bir kampanya sunmakta. Digitürk yıllardır dijital platform hizmeti sunmakta, HD yayını Türkiye ile ilk tanıştıran ve 3D maç yayını da sunan Türkiye'nin en büyük yayın ağına sahiptir. Digitürk, Lig TV kanalı ile Türkiye Süper Lig maçlarını siz değerli üyelerine en kaliteli şekilde sunmaya devam etmektedir. 

Digitürk internet superonline işbirliği ile sağlanmaktadır. Digitürk kaliteli yayınlarına ek, bir de Superonline'ın ADSL ve FİBER hizmetleri eklenince ortaya çok güzel bir kampanya çıkmaktadır. Digitürk ve Superonlie aynı pakette ve ekonomik olarak evinize gelmektedir. Üstelik çok avantajlı fiyatlarla.

Digitürk İnternet
Digitürk standart giriş paketi ve yanında 2 adet keyif paketi ile izlerken yanında da sınırsız internet keyfini siz de yaşayın. Digitürk'ün diğer içerikleri; yani Film paketi, dizi paketi, Lig TV paketleri ve birçok kanaldan oluşan keyif paketleri bu kampanyada sizin isteğinize göre kombine olarak paketinize eklenebilmektedir.

Bulunduğunuz binada Superonline Fiber altyapısı var ise; fiber internet keyfi de bu kampanyada sizlere sunulmakta. Üstelik Super Hızlı Fiber internet hizmetinde modem de ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Binanızda fiber altyapı yok ise, telefon hattı üzerinden ADSL olarak da bağlantı sağlanabilir. Üstelik şuanda kullanmakta olduğunuz taahhütsüz bir ADSL hizmeti var ise, Superonline'a geçiş işlemleriniz servisimiz tarafından yapılmaktadır. Yani iptal vb işlemlerle sizin uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Binanızda Fiber internet ve ev telefonunuz yok ise üzülmeyin. Telefonsuz internet yani yalın internet seçeneği de yine bu kampanya kapsamında yeralmaktadır. Ev telefonu olmadan internet olmaz demeyin, paketlerimizi inceleyin.

Digitürk'ün keyif paketleri arasında belgesel, çocuk, müzik, haber ve sporsever paketleri yer almakta. Film paketi seçeneği ile de 10 adet Moviemax film kanalını izleyebilirsiniz. Lig TV olarak da takımınızın maçları, 5 büyükler veya tüm Süper Lig maçlarını alıp evinizin rahatlığında futbol keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. 

Sporextra paketi ile İngiltere, Rusya, Brezilya Futbol Ligleri ile Beko Basketbol Ligi de evinize gelir. 

Zaman kaybetmeden siz de Digitürk İnternet hizmetinden yararlanın, fırsatı kaçırmayın.

Digitürk İnternet

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı