HOT NEWS

Digitürk

Digitürk, yıllardır Süper Lig maçlarını en kaliteli şekilde HD olarak evlerimize getiriyor. Erciyesspor'umuzun yeni sezondaki Süper Lig Maçları da Digitürk'te.

Digitürk

Lig TV'ye Türksat üzerinden çok avantajlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Standart ulusal yayınlar ve Lig TV izlersiniz. Türksat üzerinden üyeliklerde HD desteği yoktur ve Digitürk'ün diğer paketlerinden kısıtlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Diğer bir üyelik şekli ise Digitürk'ün kendi uydusu üzerinden üyeliktir. Yani Eutelsat üzerinden üye olursunuz ve Digitürk'ün GİRİŞ ve 2 KEYİF paketini izlersiniz, bunun yanında da Lig TV paketlerinden dilediğinizi seçersiniz. HD yayın izlemek isterseniz faturanıza sadece 4 TL eklenir ve size yeni nesil, kaliteli HD cihaz getirilir. Seçtiğiniz paketlerdeki tüm HD yayınları izlersiniz.

Digitürk Lig TV'de seçebileceğiniz paketler;

- Süper Lig Paketi

veya

- Anadolu Taraftar Paketi


Süper Lig paketinde, Spor Toto Süper Lig'de oynanan tüm maçları izleyebilirsiniz. Anadolu Taraftar Paketi'nde ise sadece Erciyesspor'umuzun oynadığı maçları izleyebilirsiniz.

Digitürk internet hizmeti de başlamış bulunmakta. Digitürk Superonline işbirliği ile süper bir kampanyaya imza attı. HD Digitürk ve yanında sınırsız internet hizmeti sadece 59,99 TL. Digitürk'ün avantajlı kampanyalarını inceleyin, siz de başvuru yapın. Lig TV paketleri ile birlikte internet hizmeti de alabilirsiniz. Lig heyecanını evinizin rahatlığında yaşarsınız.

En avantajlı kampanyaları inceleyerek başvuru yapmak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı