HOT NEWS

Filbox

Filbox, modüllü TV veya uydu alıcınızı bağlanarak sinema tv kanalları ve yanında standart ulusal yayınları izlemenize olanak tanıyan modüllü TV platformudur.

Filbox

Filbox modül kullanabilmeniz için TV veya uydu reciever'ınızda modül girişi olması yeterli. ilbox modül sayesinde Türksat üzerinden şifresiz yayın yapan TRT, ATV, KANAL D, SHOW TV gibi 300 civarı standart ulusal yayınlar yanında Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığıSinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, belgesel yayını yapan Sci Tech TV, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, doğa içerikli belgeseller yayınlayan ve Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü Fight Box kanallarını izleyebilirsiniz.

Filbox sayesinde ikinci bir kumandaya ihtiyacınız olmadan televizyonunuzun kendi kumandası ile modüle hükmedebiliyorsunuz. Ayrıca farklı bir uydu alıcıya gerek kalmadan sadece modülle yayınları izliyorsunuz, görüntü kirliliği de yaşamamış oluyorsunuz.

Filbox'a yıllık üyelik fırsatı sizi bekliyor. Aydan aya fatura ödeme derdiniz bitecek. Filbox keyfini siz de yaşayın diye süper kampanyalar devam ediyor.

Filbox

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı