HOT NEWS

Lider Olarak Bitirmek İstiyoruz

Teknik Direktörümüz Osman Özköylü, "32 haftanın 21 haftasını lider olarak tamamlamış Erciyesspor, ligi de lider olarak bitirmeyi hak ediyor" dedi.

Osman ÖzköylüOsman Özköylü, Hacı Boydak Tesisleri' nde düzenlediği basın toplantısında, tek hedeflerinin kalan iki maçı kazanarak ligi lider tamamlamak olduğunu söyledi.

Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı garantilemiş olmalarının kalan iki maçtaki oyunlarına olumsuz bir etkisi olmayacağını savunan Özköylü sözlerine şöyle devam ettii:

"32 haftanın 21 haftasını lider tamamlamış Erciyesspor, ligi lider bitirmeyi hak ediyor. O yüzden kalan iki maçımız bizim için şampiyonluktan daha önemli. Bizim için onur maçı olacak. Bizim olduğumuz konumdaki takımlar için her türlü dedikodular yapılabilir, 'nasıl olsa rahatlar' diyebilirler. Asla ve asla böyle bir şey olmayacak. Kalan iki maça da ideal kadroyla çıkacağız. Her iki maçı da kazanmak için sahada olacağız. Bana bu maçta faydalı olamayacak futbolcu arkadaşlarıma bugünden itibaren izin veriyorum. Bana maçı kazandıracak futbolcularla sahaya çıkacağım. Manisa'ya da kazanmak için gideceğiz."

Osman Özköylü, yorucu bir sezonu mutlu bir şekilde bitirmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Sezon başında birçok insanın şans bile tanımadığı Erciyesspor bu başarıya ulaştı. Başkanımıza çok şey borçluyuz. Her anlamda bize çok büyük desteler verdi. Maddi sıkıntı çekmedik ama parayla saadet olmuyor. Bu iş bir emek işidir, planlama işidir. Bu iş, doğru insanların doğruyu yapması işidir. Bu yüzden bizim emeğimizin arka plana atılmasını doğru bulmuyorum. At olur meydan olmaz, meydan olur at olmaz. At da olur meydan da olur, binecek yiğit olmaz. Burada başkan bir yiğit arıyordu. Biz de geldik o yiğit olduk. O meydanda çok şükür dolu dizgin koştuk. Bu işi ne tek başına Ziya Eren yaptı, ne Osman Özköylü yaptı, ne de bir başka birisi yaptı."

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı