HOT NEWS

Özköylü: Gitmek İstemem

Osman Özköylü Kalmak İstiyorTeknik Direktörümüz Osman Özköylü, "bu kadar emek harcayıp Spor Toto Süper Lig'e çıkardığımız bir takımı başkasına teslim edip de gitmek istemem" dedi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Özköylü, zorlu maçlar sonunda Spor Toto Süper Lig'e yükselmeyi garantilediklerini hatırlattı.

Yeni sezonda takımının başında kalmayı düşündüğünü dile getiren Özköylü, "Takımımda kalmayı çok istiyorum. Bu kadar emek harcayıp Spor Toto Süper Lig'e çıkardığımız bir takımı başkasına teslim edip de gitmek istemem. Yönetimle oturup konuşacağız anlaşırsak onlar da bizimle devam etmek isterse kalırız" diye konuştu.

Ligde 29 maçta attığı 18 golle takımın başarısında pay sahibi olan Fildişi Sahilli futbolcu Gohou ise inanıp çok çalışarak hedefe ulaştıklarını belirtti.

Yeni sezonda da mavi-siyahlı ekipte kalmayı düşündüğünü vurgulayan Gohou, şunları kaydetti:

"Kulübümün Spor Toto Süper Lig'e çıkmasında katkım varsa bu benim için onurdur. Zaten sezon başında bir üst lig hedefiyle yola çıkmıştık. Dolayısıyla bu hedef için mücadele verdik. Ben ve takım arkadaşlarım ellerinden gelen en iyi performans için çalıştı. Hedefimize ulaştığımız çok mutluyuz. Ben takımda kalmak, Spor Toto Süper Lig'de Erciyesspor formasıyla mücadele vermek istiyorum. Sözleşmemi yenilemeyi düşünüyorum ama kulübümün benim hakkımdaki kararı da önemli."

kaynak: Eurosport

 

 

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı