HOT NEWS

Özköylü Şampiyonlukla Veda Etti

Erciyesspor Osman ÖzköylüErciyesspor ile Şanlıurfaspor maçı sonrasında açıklama yapan Teknik Direktör Osman Özköylü, herkese teşekkür etti. Özköylü, herkesten helallik isteyerek, Erciyesspor'da çalışmak, burada birlik ve beraberlik içinde olmaktan mutlu olduğunu ve geride iyi bir anı bıraktıklarını ifade etti.

Şanlıurfaspor'u tebrik eden Osman Özköylü, centilmence bir maç çıkarttıklarını, maç sonrasında gösterilen örnek davranışın da büyük kulüplerce dikkate almasını istedi. Özköylü, futbolcularını alınan şampiyonluk başarısından dolayı da tebrik ederek, "Burada iyi kötü günlerimiz oldu. Sonuç olarak hepimiz istediğimiz hedefe ulaştık ve şampiyon olarak Erciyesspor Süper Lig'e çıktı. Yüzümüzün akıyla çıktık. Burada bizlere imkan sağlayan ve ağabey dediğim Kulüp Başkanımız Ziya Eren'e teşekkür ediyorum." dedi.

Osman Özköylü, 4 hafta öncesine kadar kendisine dolaylı yollardan teklif geldiğini ama hiçbirini değerlendirmediğini aktararak, "Kulübüm ile hiçbir şey görüşmeden gelen teklifleri dikkate almadım. Almam da doğru olmazdı. Etik olmazdı. Sonuç olarak görüştük. Şartlar uymadı. Yollarımızı ayırdık. Şu an bu tekliflere bakacağım." şeklinde konuştu.

Erciyesspor'un iki yabancı futbolcusu Hanni ve Gochue, alınan şampiyonluktan dolayı mutlu olduklarını ve takım olma başarısını en iyi şekilde gösterdiklerini belirtti. İki futbolcu Ziya Eren ve Osman Özköylü'ye teşekkür etti.

Kaynak: sabah.com.tr

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı