HOT NEWS

Transferler P.Tesi Açıklanacak

Ziya ERENErciyesspor’umuzun olağanüstü genel kurulunda konuşan Başkanımız Ziya EREN, "Şu anda Süper Lig müsabakalarının son haftası oynandığı için açıklama yapmayı doğru bulmuyorum. Ancak, Gençlerbirliği’nden 2 yabancı, Orduspor’dan 2, Sivassspor’dan 2 oyuncu ile anlaştık. Çok sayıda gurbetçi oyuncuyu da kadromuza katacağız" dedi.

Erciyesspor’u Süper Lig'e çıkartan kadrodan 5 oyuncuyu da elimizde tutacağız diyen Ziya EREN yeniden başkanlığa seçildi.  5'inci kez mavi siyahlı kulübün başkanlığına getirilen Ziya Eren, mavi siyahlı oyuncuların 26 Haziran’da Kayseri’de toplanacaklarını, 28 Haziran’da ise birinci kamp döneminin Kayseri’de olacağını, Daha sonra da 2'inci kamp dönemi için Belçika’ya gideceklerini söyledi.

Divan başkanlığını Avukat Mehmet Savruk’un yaptığı genel kurulda yeni yönetim kurulu Ziya Eren (Başkan),Mahmut Bakır, Naşit Doğan,Gökhan Demiruz, Turgut Kantarcı, Enes Özhaseki, Ali Süslü, Kaan Savruk, Ömer Uyar’dan oluştu. Bu arada, kulübün 2013-2014 sezonu bütçesi 30 milyon TL, borçlanma yetkisi de 20 milyon TL olmak üzere 50 milyon TL olarak oluşturuldu.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı