HOT NEWS

S.Hurma'dan Sözde Destek

Süleyman HurmaKayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Erciyesspor'un Süper Lig'i ilk 5'te bitirecek güçte olduğunu ve Erciyesspor ile aralarında herhangi bir problem olmayacağını söyledi. 

Erciyesspor taraftarı; yıllar önce Beşiktaş ile Erciyesspor'umuzun Türkiye kupası finali oynadığı maçtan önce Süleyman Hurma'nın sarfettiği sözleri hala unutmadı ve Süleyman Hurma'ya o günden bu yana sıcak bakmadı. Türkiye Kupası'nın Kayseri'ye gelmesi onun için çok önem teşkil etmiyordu, çünkü kupayı Beşiktaş alırsa Kayserispor UEFA için az da olsa umutlanacaktı. Tabi ki Kayseripor'un UEFA'da mücadele etmesini Erciyesspor da ister ancak o maç sonunda Türkiye kupası Kayseri'ye gelebilirdi. Süleyman Hurma o maçtan önce ne demişti gelin hatırlayalım:

Erciyesspor Türkiye Kupası'nda Kayserispor'la aynı gruptadır ve gruptan Galatasaray ile Erciyesspor çıkmıştır. Bunun üzerine Ertuğrul Sağlam: Biz kupada hedefleri olan bir takımız. Erciyesspor yerine biz çıkmalıydık. Erciyesspor Türkiye Kupası'nda finale çıkar ve Kayserispor genel menajeri Süleyman Hurma der ki : Toplum dalkavukluğu yapamam, kulübümüzün menfaati için Beşiktaş'ı destekliyoruz. 

Yine de Süleyman Hurma'nın Erciyesspor'un yeniden Süper Lig'e yükselmesi ile ilgili yaptığı açıklamayı yayınlıyoruz.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Spor Toto Süper Lig’e yeni çıkan Erciyesspor’un Kayseri’ye güç katacağını belirterek, "Erciyesspor, ligi ilk 5 takım içinde bitirir" dedi. Kayseri’nin Süper Lig’de 2 takımla temsil etmesinin şehre katkısının olacağını belirten Süleyman Hurma, "Çünkü güçlü bir şehir olacaktır. 2 takım uyum içerisinde olursa federasyondaki kurumlarda Kayseri şehri güçlü bir şekilde temsil edilecektir. Daha güçlü bir potansiyele sahip olacaktır.

Rekabet tabi ki olacaktır. İki takım da kazanmak isteyecektir. Geçmişten olan tecrübemle şunu da biliyorum; biz kendi adımıza kesinlikle böyle bir muhataplık yaşamayacağız. En azından onun sözünü verebilirim. Bize karşı taraftan da bir şey gelirse karşı taraf adına bir şey söylemek isteyen söylerse söyledikleri ile kalırlar. İnşallah Kayseri futbolseverlerini tatmin ederiz. Onları mutlu eden ve yarışan iki takım olacaktır” diye konuştu.

“Ben Erciyesspor’un çok başarılı olacağına inanıyorum. Çünkü değerli kulüp başkanı çok iyi çok hırslı birisi. Çok iyi bir hoca getirdiler. Fuat Çapa çok iyi bir hoca. Çok önemli oyuncular transfer ettiler. Ekonomik olarak ta zaten bizden daha zayıf durumda değiller. Biz ne kazanıyorsak onlarda aynısını kazanıyor. Hatta bu sene onlar göğüs reklamı almayı becerdiler, biz onu da beceremedik. Dolayısıyla onların hem lige hem bu rekabete katkı sağlayacağına inanıyorum” diyen Hurma şu şekilde konuştu: “Ben de Erciyesspor’u gelecek sezon ilk 5’de olacağına inanıyorum.

Kayseri şehri tüm bunları görmeli bu şehre yeni bir Süper Lig takımı kazandıran başta Melikgazi Belediye Başkanı ve Erciyesspor Onursal başkanı Memduh Büyükkılıç’a Kulüp Başkanı Ziya Eren’e ve tüm yöneticilerine teşekkür etmeli bence"

Haber Kaynağı: internethaber.com

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı