HOT NEWS

Büyükşehir'i Ziyaret

Erciyesspor Kayseri Büyükşehir Belediyesi

Erciyesspor'umuzun yeni yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Süper Lige yükselerek Kayseri'ye büyük bir gurur yaşatan Kayseri Erciyesspor'un yeni yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

Başkan Özhaseki "Süper Lig'de iki takımla temsil edilmenin keyfini yaşayacağız" derken, Erciyesspor Başkanı Ziya Eren yeni yönetimi tanıtarak transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kayseri Erciyesspor'un kısa süre önce yaptığı genel kurulda yeniden başkanlığa getirilen Ziya Eren, yeni yönetimini Başkan Özhaseki'ye tanıttı. Yönetim kurulunu 17'den 9'a düşürdüklerini ifade eden Ziya Eren böylece daha verimli çalışma imkanı bulduklarını dile getirdi.

Yeni sezonu heyecanla beklediklerini söyleyen Eren, transfer çalışmalarına ilişkin çokça sorularla karşılaştıklarını belirtti. Transfer sezonunun resmen yeni açıldığını vurgulayan Eren, görüşülen futbolcularla ilgili bir sıkıntı yaşamadıklarını; ancak bonservis bedellerinin daha da düşürülmesi için bir süre daha beklediklerini dile getirdi.

İKİ TAKIMLI SÜPER LİG KEYFİ

Başkan Mehmet Özhaseki de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek "İnşallah Kayseri'yi en güzel şekilde temsil edersiniz" dedi. Süper Lig'de Kayseri'nin iki takımla temsil edilmesinin büyük bir keyif olduğunu kaydeden Başkan Özhaseki, "Daha önce iki takımla temsil edilmenin keyfini yaşamıştık. İnşallah bu keyfi yeniden yaşayacağız" diyerek Erciyesspor yönetimini tebrik etti.

Kadir Has Stadı'nın zemininin çok iyi bir konuma gelmesinden duyduğu memnuniyeti de belirten Başkan Özhaseki, "Türkiye'de ve dünyanın pek çok yerinde başarılamayan Kayseri'de başarıldı. Türkçe Olimpiyatları vesilesiyle zemini inceledim ve çok iyi durumda olduğunu gördüm. Her hafta maç yapılacak olması da gözümüzü korkutmuyor. İnşallah önümüzdeki sene çok güzel bir sezon olur" şeklinde konuştu.

Kaynak: haberler.com

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı