HOT NEWS

Onursal Başkanımızı Ziyaret

Erciyesspor Memduh BüyükkılıçErciyessporumuz, Büyükşehir Belediyesi'nden sonra Melikgazi ve Kocasinan belediyelerini de ziyaret ederek destek istedi. 

Kulüp Başkanımız Ziya Eren ve yeni yönetim kurulu üyeleri, önce Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Yıldız, ziyarette, "Zor bir yükün altındasınız. Başarılı olmanızı diliyoruz" dedi.

Başkan Ziya Eren ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra kulübün onursal başkanı da olan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın ziyaretine gitti, destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Yeni yönetim kuruluna başarılar dileyen Memduh Büyükkılıç, "Anadolu'da bir şehrin Süper Lig'de 2 takımla temsil ediliyor olması ve bu şehrin Kayseri olması bizim için büyük onur ve keyif verici bir olay. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de tavsiyeleri Kayseri Erciyesspor’un asansör takım değil, kalıcı bir takım olması. Sizin de bu tavsiyeye uyacağınıza inanıyorum. İki takım olması aynı zamanda tatlı bir rekabeti de beraberinde getirecek" diye konuştu.

 

Kaynak: Bugün

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı