HOT NEWS

Gurbetçiler İddialı

Erciyesspor GurbetçilerSüper Lig’in yeni takımlarından Erciyesspor’umuzda transfer çalışmaları bünyesinde geçtiğimiz günlerde kadrosuna kattığı gurbetçi oyuncular Volkan Okumak ve Kerim Avcı, Kayseri Havadis Gazetesi’ne özel pozlar verdi.

Yaklaşık 10 gün önce Almanya’dan ilimize gelerek Hacı-Boydak Kulüp Tesisleri’nde kendilerini Mavi-siyahlı renklere bağlayan imzayı atan ikili, daha sonra tatil için Almanya’ya ailelerinin yanına dönmüştü. Volkan ve Kerim yarın başlayacak yeni sezon hazırlıkları için hafta sonu Kayseri’ye geldi. Genç oyuncular tesislere gelerek çalışmalarına erken start verdiler.

VOLKAN ÇOK İDDİALI!

Sadece Kayseri Havadis Gazetesi’nin görüntülediği ikili Hacı-Boydak Kulüp Tesisleri’nin çimlerine ilk kez ayak bastılar. Almanya’nın Regionalliga West Lig’i takımlarından SC Wiedenbrück’dan transfer edilen gurbetçi oyuncu Volkan Okumak, Erciyesspor’a başarılı olmak için geldiğini belirterek, “Öncelikle bu transferde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Türkiye’de oynamak benim için gurur verici. Takımımın Süper Lig’de kalıcı olması için elimden gelen yapacağım” diye konuştu. Geçen sezon SC Wiedenbrück takımında 31 maçta görev alan 23 yaşındaki ofansif oyuncu Volkan Okumak, bu karşılaşmalarda 16 gol atarken 9’da asit yaptı.

“BAŞARILI OLACAĞIM”

Almanya’nın 3.Lig takımlarından RW Essen takımından transfer edilen gurbetçi oyuncu Kerim Avcı ise, Erciyesspor’u tercih ederken hedeflerini düşündüğünü belirterek, “Burada olmak benim için gurur verci. Süper Lig Avrupa’nın zor liglerinden bir tanesi. Burada çok kaliteli oyuncular var. Fakat ben burada forma şansı bulacağıma inanıyorum. Her zamankinden daha çok çalışıp hem takımım hem de kendi hedeflerim için elimden geleni yapacağım” dedi. Geçen sezon RW Essen takımında 33 maçta görev alan 23 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu 12 gol atarken 7’de asit yaptı.

Kaynak: Kayseri Havadis

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı