HOT NEWS

Yurtdışı Kampı Almanya'da

Erciyesspor Yurtdışı KampıErciyesspor, Süper Lig'e, Almanya ve Avusturya'da iki kamp ve 7 özel maçla hazırlanmayı planlıyor.

Teknik Direktörü Fuat ÇAPA, yeni çıktıkları Süper Lig'e iyi hazırlanmak istediklerini ve bunun için 3 dönemli kamp yapma planlarını açıkladı. Fuat ÇAPA, çalışmaların ikinci ayağının Almanya'da olduğunu belirtti. 


Tecrübeli teknik adam, 3 Temmuz tarihinde Münih kentindeki hazırlık döneminde iki maç oynama planlarını belirterek şu bilgileri verdi: "17 Temmuz tarihinde sona erecek Almanya kampı ardından futbolculara üç gün izin vereceğiz. 20 Temmuz tarihinde Avusturya'da  çalışmalara tekrar başlayacağız. Burada 5 hazırlık maçı düşünüyoruz. 3 Ağustos tarihinde sona erecek kamp ardından şehre döneceğiz. Ligdeki ilk maçımızın hazırlığını Kayseri'de yapmış olacağız. Kamp döneminin başarılı olacağına inanıyorum. Özellikle uyum noktasında sorunları aşmış olacağız."

Bu arada uzun bir aranın ardından Spor Toto Süper Lig'e dönen Erciyesspor, yeni transferleri ile birlikte toplam 27 futbolcusuyla lig hazırlıklarına başladı.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı