HOT NEWS

Isıtmalı antrenman sahası

Memduh Büyükkılıç

Erciyesspor onursal başkanı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yeniköy mahallesinde yer alan ve Erciyesspor Kulübünce antrenman sahası olarak kullanılan çim sahanın yerden ısıtmalı olarak yenileneceğini açıkladı.
 
Başkan Memduh Büyükkılıç, sahada yapılacak çalışma ile yapılacak olan ısıtma sisteminin kışın zeminde buzlanma ve çim hasarının önleneceği ayrıca çim bozulmasından dolayı oyuncuların sakatlanmalarının da önüne geçileceğini söyledi.
 
Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Melikgazi Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanındayız. Spor yatırımlara büyük önem veriyoruz. Kayseri Erciyesspor Kulübü tarafından antrenman sahası olarak kullanılan çim saha tamamen sökülerek zemin sertleştirilmesi yapılacaktır. Zemine daha sonra yerden ısıtma sistemi ile otomatik sulama sistemi döşenecektir. Zeminde beşik çatı sistemi oluşturulacak, drenaj sistemi tamamen yenilenerek eğimler ortadan kaldırılacaktır. Bu çalışma ile 12 ay, 365 gün çim saha her zaman hazır olacaktır." dedi.
 
Memduh Büyükkılıç, yerden ısıtma sistemi, otomatik sulama ve drenaj çalışması işinin 05 Ağustos 2013 günü yapılacak ihale ile yaptırılacağını sözlerine ekledi.
 
Kaynak:

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı