HOT NEWS

Çapa: Son anda Transferler Olabilir

Fuat ÇapaKadro neredeyse baştan aşağıda değişen takımımızda transfer hareketliliği devam ediyor. Teknik direktörümüz Fuat Çapa TSYD Kupası maçları sonrasında sağ kanat ve orta sahaya birer transfer yapabileceklerini söyledi.

Erciyesspor teknik direktörü Fuat Çapa'nın verdiği yemeğe, yardımcıları Bülent Kayıtgen ve Mustafa Gürsel ile kaleci antrenörü Ümit Levent Zorluer ile spor basını katıldı. Yemek süresince gazetecilerle sohbet eden Çapa, sonrasında da soruları yanıtladı.

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve spor yorumcusu Selçuk Yula’a Allah’tan rahmet ve sevenlerine baş sağlığı dileyen Fuat Çapa, yurt dışı kampını ise şöyle değerlendirdi:


"Kayseri Erciyesspor'da sözleşmesi devam edenler ve yeni transfer ettiklerimizle güzel bir kamp dönemi geçirdik. İlk olarak Almanya'da ve Belçika'da ikişer hazırlık maçı yaptık. Almanya’daki ilk iki maçta kim nerede istiyorsa orada oynattık. Belçika'daki kampta ise futbolcularımızı bizim gözlemlerimize dayanarak belirlediğimiz yerlerde oynattık. Bunun neticesinde orta saha ve sağ kanatta eksikliklerimiz olduğunu gördük. Buralara takviye yapmak istiyoruz. Yaptığımız transferlerde genç ve ileriye dönük isimlere önem vermeye dikkat ediyoruz. Ancak bu iki belirlediğimiz mevkide transfer yaparken çok dikkat edeceğiz. Tecrübeli ve kendini ispatlamış isimleri almalıyız. Bizim alacağımız futbolcular büyük ihtimalle takım bulamamış olanlar ile kulübü ile anlaşamayarak sözleşmesini fesh eden isimler olacak. Bu konuda araştırmalarımız devam ediyor."

 

Fatih Kılıçkaya’nın kendi isteğiyle takımdan ayrıldığını vurgulayan Çapa, Ankara TSYD’nin düzenleyeceği kupanın, lig öncesi güzel bir prova olacağını söyledi.

Çapa, şöyle dedi:
"TSYD kupasında birbirine eşit, hedefi hemen hemen aynı olan takımlar mücadele edecek. Bu da eksiklerimizi gidermemiz, lig öncesi prova yapmamız açısından önemli. Yeni bir takımız ve zamana ihtiyacımız var."

Kaynak: Ajansspor

 

 

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı