HOT NEWS

Herkes Bizden 3 Puan Bekliyordu

 

Fuat ÇapaTeknik Direktörümüz Fuat Çapa, Akhisar Belediyespor karşısında alınan galibiyetin hem takım için hem de camia için çok önemli olduğunu söyledi. 

Bu galibiyetin bir başlangıç olacağına inandıklarını vurgulayan Çapa, şunları kaydetti:
"Akhisar Belediyespor maçına yeni bir kadroyla çıktık. Rakibin bizden önceki son maçına bakacak olursak boş yer bırakıldığı zaman çok tehlikeli oyuncularının olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bunların bilincinde olarak hem rakibe boş alan bırakmadık hem de gol bulmak için yoğun çaba harcadık. Maçta çok fazla pozisyon vermedik. İlk yarıda bir kaç pozisyonda oyuncuların yanlış tercihinden dolayı gol atamadık. Tabii onları da hoş görmek lazım. Çünkü üzerimizde büyük bir baskı vardı. 3 haftadır maç kazanamayan takımın üstünde ister istemez baskı oluyor."

İkinci yarıda golü erken bulunca oyunun istedikleri gibi geliştiğini belirten Çapa, "Rakip üzerimize geldikçe biz kontraataklarla rakip kaleye daha çok gittik. Bu maçı kazanma şekli bu kadar önemli değildi ama kazanılması önemliydi. Çünkü camia artık bizden 3 puan bekliyordu. Bundan sonraki süreçte oyuncular birbirine daha çok alışacaklar. Her geçen gün daha pozitif oynayacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Azofeifa ile İbricic'in birlikte oynatılması konusundaki eleştirileri değerlendiren Çapa, "Elimizdeki malzemeye göre oynamak zorundayız. Sağ kanatta başka alternatif kimse yoktu. İbricic takımı için hiç oynamadığı bir mevkide oynuyor. Bunu eleştirmek yerine kadroya göz gezdirmenin faydalı olacağını düşünüyorum. Herkesin şunu bilmesi lazım. Biz hazır ekmeği yemiyoruz. Bizim elimizde malzeme var ve biz kendi ekmeğimizi kendimiz yapıyoruz. Bu karşılaşma 3-0 bitseydi eminim bu yorumlar yapılmayacaktı" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Ajansspor

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı