HOT NEWS

Bülent Korkmaz ile Yeniden

Bülent Korkmaz Erciyesspor'daBaşkanımız Ziya Eren, İstanbul'da görüştüğü teknik direktör Bülent Korkmaz ile her konuda anlaşmaya vardı.

Yıllar sonra Süper Lig'e yükselen ve ilk sezonunda fırtınalı günlerden sonra kümede kalmayı başaran Erciyessporumuz'da yine yeni bir sayfa açılıyor. Geride kalan sezona Teknik Direktör Fuat Çapa ile başayan sonrasında Hikmet Karaman ile yola devam eden ve zoru başararak kümede kalan Erciyesspor, 2014-2015 sezonunda yeni bir teknik direktör ile yola devam edecek. Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, İstanbul'da görüştüğü teknik direktör Bülent Korkmaz ile her konuda anlaşmaya vardı. Ziya Eren ile Bülent Korkmaz 2 sezonluğuna el sıkıştı. Resmi imza önümüzdeki hafta atılacak.

Kayseri Erciyesspor'da Bülent Korkmaz, 2. kez görev alacak. Mavi Siyahlı takımın daha önce mücadele ettiği 2006-2007 sezonunda Alman Teknik Direktör Werner Lorant'ın yerine göreve gelen Bülent Korkmaz, ligin 2. yarısındaki 17 hafta boyunca Erciyesspor'un başında bulunmuştu.

Korkmaz, Erciyesspor'daki ilk döneminde 7 galibiyet 5 beraberlik 5 mağlubiyet alarak 26 puan toplamıştı. Ancak sezon sonunda Erciyesspor, lige veda eden takım olmaktan kurtulamamıştı. Bülent Korkmaz yönetimindeki takımımız, Türkiye Kupası'nda da 2 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet almıştı.

Sabah

 

 

 

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı