HOT NEWS

Bülent Korkmaz'dan Teşekkür

Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz, ilk antrenmanına çıktı. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor'un yeni teknik direktörü Bülent Korkmaz, "Teknik direktörlüğe ilk başladığım takım burasıydı, beni tercih etmelerinden dolayı başkana teşekkür ediyorum" dedi.

Mavi-siyahlılar, yeni sezon hazırlıklarına Bülent Korkmaz yönetiminde Hacı Boydak Tesisleri'nde yaptığı ilk antrenmanla başladı. Antrenman öncesinde kulüp başkanı Ziya Eren ve yöneticiler katılımıyla kurban kesildi.

İdmandan önce gazetecilere açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz, yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi.

Yeni sezonda mücadele gücü yüksek bir takım oluşturmak istediklerini belirten Bülent Korkmaz, şöyle devam etti:

"Takımımız yense de yenilse de o yüksek mücadeleyi sahada gösterecek. Herkesin beğenisini kazanan bir takım olacağız. Teknik direktörlüğe ilk başladığım takım burasıydı, beni tercih etmelerinden dolayı başkana teşekkür ediyorum. Erciyesspor geçen sene ilk yarı zor bir dönem geçirdi. Ama ikinci dönemde ise iyi bir sezon geçirdi. Bizde bunun devamını getirmeye çalışacağız. Çalışmalarımız bu yönde olacak. İnşallah hayırlı ve güzel bir sezon geçiririz. Bunun yanında transferlere de devam edeceğiz."

milliyet.com.tr

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı