HOT NEWS

Uğur Tütüneker İstifa Etti

Uğur Tütüneker Erciyesspor İstifa

Uğur TÜTÜNEKER, Erciyesspor teknik direktörlük görevinden istifa etti.

Uğur Tütüneker, Bülent Kormaz'dan sonra göreve gelmişti.

"ŞAPKAMIZI ÖNÜMÜZE KOYUP DÜŞÜNECEĞİZ" DEMİŞTİ

Tütüneker, 5-2'lik Kasımpaşa yenilgisinin ardından yaptığı basın açıklamasında "Ağır bir mağlubiyet aldık, şapkamızı önümüze alıp değerlendirmek lazım. Hem kendimizi hem de futbolcuları değerlendirmek lazım. Başkanımızla oturup konuşarak, değerlendireceğiz. Sırf futbolcuları değil, biz de kendimizi değerlendireceğiz, önümüze bakacağız. En son değerlendirmeyi başkanımızla yapacağız" diye konuşmuştu.

İSTİFA SOROSU YÖNELTİLMİŞTİ

51 yaşındaki teknik adam, bir basın mensubunun "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna da istifa etmeyi düşünmediğini ama Kulüp Başkanı Ziya Eren ile durum değerlendirmesi yapacağını sözlerine eklemişti.

Halen, İstanbul'da Uluslararası antrenör Gelişim Seminerinde bulunan Uğur Tütüneker, kulüp başkanı Ziya Eren'i telefonla arayıp, görevden affını istedi. Kayseri Erciyesspor Başkanı, Tütüneker'in istifasını kabul etmeyeceklerini belirtmesine rağmen, bu konuda ısrarlı olduğunu söyleyen Uğur Tütüneker, görevi bıraktığını medyaya bildirdi.

Kulüp Başkanı Ziya Eren, ''Uğur hoca, Kasımpaşa yenilgisi sonrası sıkıntılıydı. Bugün telefonla istifa kararını söyledi. Kendisiyle birlikte yola çıktığımızı belirterek, kalması yönende ısrar ettim. Ancak, takımın geleceği ve selameti açısından ayrılmasının yararlı olacağını söyledi. bu şartlarda, istifasını zorunlu olarak kabul ettik'' şeklinde konuştu.

Tütüneker'in istifasıyla birlikte Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor, ilk yarıda 2 teknik direktör değişikliği yapmış oldu.

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı