HOT NEWS

Golümüz Sayılmadı

Erciyesspor-Gaziantepspor sayılmayan gol

Gaziantepspor maçının 67. dakikasında yaşanan bir pozisyona yoğun tepki vardı. Erciyesspor 67. dakikada Drenthe ile bir gol buldu. Ancak hakem Drenthe vuruşunu yapmadan önce, topun Kayseri Erciyessporlu oyuncunun eline çarpması gerekçesiyle golü geçerli saymadı.

Bu pozisyonun ardından Kayseri Erciyessporlu oyuncular ve teknik heyet uzun süre hakeme itirazlarda bulundular.

Karşılaşmanın ardından Kayseri Erciyespor kalecisi Gökhan da pozisyon hakkında konuşurken, Caner'in gördüğü sarı kartı da eleştirdi ve ''Golümüz iptal ediliyor. Ardından orada 3 kişiyiz hakem Caner'e sarı kart gösteriyor. Neden Caner, merak ediyorum ve soruyorum?'' ifadelerini kullandı. Kayseri Erciyesspor'da Caner gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düştü.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk ise, Kayseri Erciyesspor'un verilmeyen golünde hakemin doğru karar verdiğine vurgu yaparak, "Kayseri Erciyesspor'un verilmeyen golünü görüntüleri izleyince kararın çok doğru olduğunu gördük. Elle dokunma var, hakem inanılmaz bir şekilde yakalamış. Elle bir temas var. Rakibimiz adına üzülüyoruz ama kendi adımıza sevinçliyiz. Bu galibiyet bizi artık üst sıraları düşünme hedefine itecektir" ifadelerini kullandı.

Sporx

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı