HOT NEWS

Mourinho da gelse...

Ziya Eren Açıklama

Başkan Ziya Eren, kulüp olarak kalan 9 haftayı iyi değerlendirerek, ligde kalacaklarına inandıklarını belirterek, "Erciyesspor zor günleri seviyor. Geçen yıl da küme düşme tehlikesi yaşadık, Erciyesspor bunun altından kalkacak" dedi.

Kulüp tesislerinde futbolcularla bir araya gelen Eren, toplantılar  yaparak, Lig'de kalan 9 hafta öncesinde oyunculara moral verdi ve teknik direktör  seçimi konusunda fikirlerini sordu. 
 
Hacı Boydak Tesisleri'nde AA muhabirine açıklamada bulunan Eren, 25  Mart'ta Kayseri'ye geldiğini ve futbolcularla görüşmeler yaptığını söyledi. 
 
Takım olarak zor bir süreçten geçtiklerini bunu birlik ve beraberlikle  aşacaklarına inandıklarını anlatan Eren, şöyle devam etti: 
 
"Zor ve stresli bir sürecin içinde olduğumuzu ancak bunu  kaldırabilecek güçte olduklarına inandığımızı oyuncularımıza  söyledik.  Kendilerinin de buna inanması gerektiğini ifade ettik. Yaptığımız toplantı  neticesinde onların da inandığını gördük. Şu anda ciddi birlik ve beraberliğimiz  var. Futbolcular takımı bu duruma getirenin kendileri olduğunu, yönetimin hiçbir  konuda eksiğinin olmadığını biliyor, bu saatten sonra 'bu duruma getiren bizsek  bu durumda toparlamak durumunda olan da bizleriz' diyorlar." 
 
Eren, takımın motivasyonunu artıracak bir teknik direktörü göreve  getirmeyi düşündüklerini vurguladı. 
 
Aslında takımın ihtiyacı olan şeyin antrenman veya performanstan çok  motivasyon ve hırs olduğunu dile getiren Eren, "Şu anda onu futbolcularımda  görüyorum, oyuncularım inanmış, biz de inanıyoruz, arkalarında sonuna kadar  duracağız. Kaybedilmiş hiçbir şey yok, ligin bitmesine 9 hafta var. Bu birliği  beraberliği keşke mümkün olsaydı da daha evvel sağlayabilseydik. Ama Erciyesspor  zor günleri seviyor. Geçen yıl da küme düşme tehlikesi yaşadık, Erciyesspor bunun  altından kalkacak" diye konuştu. 
 
Teknik direktör sorununu en kısa zamanda çözerek, lige verilen arayı  değerlendirmeyi hedeflediklerini anlatan Eren, sözlerini şöyle tamamladı: 
 
"Teknik direktör konusunda ciddi çalışma yapıyoruz. Kısa sürede bu işi  çözeceğiz. Sportif direktörümüzle birlikte İstanbul'a hareket ediyoruz,  görüşmeler yapacağız. Bugün buraya Morinho da gelecek olsa bilerek gelecek,  kendine güvenerek gelecek. Kendine güveni olacak ama ego olmayacak, sarılma  olacak, birlik olacak, beraberlik olacak. Bunları konuşarak bir teknik heyet  seçimi yapacağız. İsim net değil, görüşmeler sürüyor. Allah izin verirse en kısa  sürede antrenmanlarımızı yeni teknik heyetimizle gerçekleştiririz. Çünkü önümüzde  iki haftalık bir milli takım arası var. Bu arayı iyi değerlendirmeye  çalışacağız." 
 
Milliyet

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı