HOT NEWS

Umutluyuz

Erciyesspor Umutlu

Yeni teknik direktörümüz Fatih Tekke gelecekten umutlu olduğunu söyledi.

Fatih Tekke, "Çok iyi çalışıyoruz, bu takım çok sabretti. İnşallah bunun bir  çıkışı olacak, inanıyoruz o yüzden buradayız" dedi.
 
Kayseri temsilcisi, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında  Eskişehirspor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 
Hacı Boydak Tesisleri'ndeki antrenman, teknik direktör Fatih Tekke  yönetiminde gerçekleştirildi. İdman, ısınma hareketleri ve koşunun ardından yarı  alanda top çalışmasıyla devam etti. Antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Barış  Memiş, Mehmet Akgün ve Cenk Ahmet Alkılıç takımdan ayrı koştu.
 
İdmandan önce AA muhabirine açıklamalarda bulunan teknik direktör  Tekke, Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıdan dolayı ligin 1 hafta  ertelenmesinin kendileri için iyi olduğunu söyledi.
 
Bu süreyi sakatlıkların düzelmesi ve takımı tanıma açısından iyi  kullanacaklarını belirten Tekke, şöyle devam etti: "Önümüzde yaklaşık 10 günlük bir süre var, çok önemli bir maça  çıkacağız. Belki de takımımızın tutunmak için karar vereceği bir maç. Ligin bize  göre en önemli maçı. Kazanmamız gereken bir maç. Sakatlarımız iyileşiyor.  Bursaspor maçında çok eksiğimiz vardı. Onların gelmesiyle bir bütünlük sağladık  gibi görünüyor. Dolayısıyla 1 haftalık erteleme bize çok olumlu yansıyacak. Çok  iyi çalışıyoruz, bu takım çok sabretti. İnşallah bunun bir çıkışı olacak,  inanıyoruz o yüzden buradayız."
 
Eskişehirspor maçının kazanarak, kümede kalma adına önemli bir adım  atmak için yoğun şekilde çalıştıklarını vurgulayan Tekke, sözlerini şöyle  sürdürdü: "Tam istediğimiz seviyede değiliz ama en azından seçeneklerimiz  çoğaldı. Ancak ne olursa olsun bu saatten sonra önemi değil. Bütün camia sabretti  bunun reaksiyon olarak bir dönüşü olması lazım. İyi bir galibiyete ihtiyacımız  var, hem moral motivasyon için hem de kendimize gelmemiz için. Eskişehirspor maçı  da bunların başında geliyor. Eskişehirspor maçı kesinlikle alınması gereken bir  karşılaşma. Herkes bunun bilincinde zaten. Çalışmalarımızı sahaya yansıtmamız  lazım. Sahada reaksiyon göstermek lazım. O coşkuyu sahada göstermek gerek.  Beklentimiz de o yönde."

 

 

 

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı