HOT NEWS

Süper Lig'de Devam Edelim

Süper Lig 21 Takım

Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, beraberindeki Karabükspor ve Balıkesirspor Başkanı ile birlikte umutlarını yeşertmek istiyor.


Sezonu başarısızlıkla tamamlayarak bir alt kümedeye düşmelerine rağmen TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşerek bu sezon ligin 21 takımla oynanmasına karar verilmesini bekleyen Karabükspor Başkanı Mustafa Yolbulan, Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk ve Erciyesspor Başkanı Ziya Eren'in beklentisi karşılık bulacak mı belli değil!


TFF'nin ligleri tescillemesine rağmen Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, "Federasyon Başkanımız sayın Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Başkanımız sayın Göksel Gümüşdağ ile Süper Lig'in 21 takımlı olmasına yönelik bir toplantı yaptık. Her ikisi de şahsi olarak fikirlerimizi benimsemiş olsalar da tek başlarına karar veremeyeceklerini söylediler. Süperlig ekipleri başkanları ile ilk kulüpler birliği toplantısında bu mevzuyu konuşacaklarını bize ifade ettiler. Bu toplantının sonrasında Federasyon Başkanımızın bütün futbol ailesinin onayı için şura oluşturacağına ve bu şuradan çıkan sonuca göre karar verilip verilmeyeceği belirtti" dedi.

Kayseri Tempo

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı