HOT NEWS

Erciyesspor'da İlk İdman

Erciyesspor İdman

Geçen sezon Süper Lig'de küme düşen ve yeni sezonda PTT 1.Lig'de mücadele verecek olan  Erciyesspor, sezonun ilk antrenmanını yaptı. Yabancı futbolcuların katılmadığı antrenmanda teknik sorumlu olarak Mustafa Şimşek Özkeş, takımın başında sahaya çıktı.

Kimler vardı
Hürriyet'teki Hacı Boydak Tesisleri'nde sezonun ilk antrenmanını gerçekleştiren Kayseri Erciyesspor, Ramazan Bayramı'na kadar günde çift idman ile lig hazırlıklarını sürdürecek. Yabancı oyunculardan sadece Ibricic'in katıldığı idmanda Necati Ateş, Anıl Karaer, Oğulcan Çağlayan, Murat Yıldırım gibi önemli isimler de vardı. Geride kalan sezon başka takımlarda kiralık olarak oynayan Üstün Bilgi, Tugay Adamcıl, Tayyip Kanarya gibi isimler de Erciyesspor ile antrenmana çıktı. Yabancı oyunculardan John Boye, Pape Diakhate, Kader Mangane de Pazar günü Kayseri'ye gelerek takıma katılacak. 

Takım Özkeş'e emanet
Erciyesspor Başkanı Ziya Eren'in "Takım sana emanet" dediği Alt Yapı Sorumlusu Mustafa Şimşek Özkeş, de takımın başına geçti. Teknik heyetini kuran Mustafa Şimşek Özkeş, takımı lige hazırlayacak isim olacak. 
Özkeş'in teknik kadrosunda Mustafa Esmeray, Burhan Çerçioğlu, Emin Altındağ ve Hakan Polat (kaleci antrenörü) olacak. 
İlk idmanda kısa bir açıklama yapan Özkeş, "Bizler Erciyesspor'un başarısı için her daim göreve hazır olan insanlarız. Sayın başkanımız, takımı bizim antre etmemizi istedi. Kendisi ile oturup uzun uzun konuşmadık. Bu bizim yapımıza da ters. Biz, bizlere verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba harcayacağız. İnşallah Erciyesspor'a katkı sağlarız" dedi.

Kayseri Erciyesspor, yarın yine Hacı Boydak tesislerinde idmanlarını sürdürecek. Mavi Siyahlıların yarınki programında çift idman var. Erciyesspor, Arefe gününe kadar antrenmanlarını yaptıktan sonra 2 gün izne ayrılacak ve Bayramın 2. günü yeniden tesislerde biraraya gelerek çalışmalarına devam edecek. - 

kayseritempo

 

 

 

 

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı