HOT NEWS

Kadir Has'ta, Erciyes Hasta

Erciyesspor TepkiKarabük maçı sonrası taraftardan büyük tepki. Ligin ilk 4 haftalık diliminde 2 beraberlik 2 yenilgi alan, özellikle son oynadığı 2 maçta 1-0 öne geçmesine rağmen sahadan 2-1'lik yenilgilerle ayrılan Kayseri Erciyesspor'da taraftar isyan bayrağı çekti. Son oynanan Kardemir Karabükspor maçında etkisiz futbol oynayan ve maçın ilk yarısında kalesinde 3 gol gören Kayseri Erciyesspor'da taraftarlar, Başkan Ziya Eren ve teknik direktör Aladdin Demirözü'ne ateş püskürdü.

 

Maçın bitiş düdüğü sonrasında gerek Başkan Ziya Eren gerekse teknik direktör Aladdin Demirözü'nü protesto eden Kayseri Erciyesspor taraftarı, "İstifa..İstifa" tezahüratları yaptı. Bir taraftarın da Teknik Direktör Aladdin Demirözü'ne "Senin çapın ne. Sen git de Argıncıkspor'u çalıştır" diye tepki göstermesi de dikkatlerden kaçmadı. 

 

Bu protestolar sonrasında Başkan Ziya Eren, beraberindeki arkadaşları ile birlikte Kadir Has Stadı'ndan moralsiz bir şekilde ayrılırken teknik direktör Aladdin Demirözü ise kendisine yöneltilen protestoları görmezlikten gelerek soyunma odasının yolunu tuttu.

Ayrıca bir taraftar ile Erciyesspor'un futbolcusu İlhan Parlak arasında da gerginlik yaşandı. Taraftar, İlhan Parlak'a yönelik "Aldığın paranın hakkını ver" deyince İlhan Parlak da "Ben sana hesap vermem" diye çıkıştı. Güvenlik güçlerinin araya girmesiyle birlikte olay, büyümeden yatıştırıldı.

 

Haber: Kayseri Tempo

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı