HOT NEWS

Erciyesspor 2-1 Karşıyaka

Erciyesspor Karşıyaka

Erciyesspor ile Karşıyaka arasında oynanan maçta 3 gol vardı. Maçın ilk yarısını 0-1 yenik tamamlayan Kayseri Erciyesspor, maçın ikinci yarısında bulduğu iki golle gülen taraf oldu. 6 puan değerindeki maçta Necati Ateş'in golü ile yenik duruma düşen Mavi Siyahlılar, Erçağ Evirgen ve Selim Ilgaz'ın golleri ile galibiyete kucak açtı.

Kayseri Erciyesspor, bu galibiyet ile ligdeki puanını 17 ye yükselterek düşme hattından uzaklaştı. Konuk ekip Karşıyaka ise bu yenilgi ile 13 puanda kalarak ligin son sırasına geriledi.

Gol Dakikaları..
20. dakikada soldan yapılan iyi takip eden Berkay, kafayla topu kaleye gönderdi. Arka direkte Necati Ateş tamamladı ve topu ağlara gönderdi (0-1)
53. dakikada Erciyesspor, beraberliği sağladı. Bu dakikada Çağrı soldan ortasını yaptı. Arka direkte Erçağ, topun gelişine sert bir vuruş yaptı ve takımının beraberlik golünü attı (1-1)
68. dakikada Erciyesspor, öne geçti. Bu dakikada Selim Ilgaz, cezaalanı dışından sol ayakta yerden sert bir şut attı. Kaleci Ersin, soluna gelen topa müdahale etmesine rağmen gole engel olamadı (2-1)

K.ERCİYESSPOR: 2
KARŞIYAKA: 1

STAT: Kayseri Kadir Has
HAKEMLER: Halis Özkahya ** Mehmet Cem Satman ** Nurettin Çiçek **
KAYSERİ ERCİYESSPOR: Yusuf Balcıoğlu ** Tugay Adamcıl ** (Dk.90+3 Mehmet Seçme *) Ethem Pülgir ** Georgios Sarris ** Emre Öztürk ** Emre Toraman *** Çağrı Yarkın ** Volkan Okumak ** Cihan Yıldız ** (Dk.54 Selim Ilgaz ***) Erçağ Evirgen *** Üstün Bilgi **
KARŞIYAKA: Ersin Aydın * Deniz Aslan * Berkay Değirmencioğlu ** Ersin Veli ** Mehmet Akgün ** Ali Kemal Özkan ** Tugay Kaçar ** Mehmet Eren Boyraz ** Gökhan Ünal * (Dk.64 Djiby Fall *) Taha Balcı ** (Dk.88 Yiğit Yavuz *) Necati Ateş ***
GOLLER: Erçağ Evirgen Dk.53, Selım Ilgaz Dk.68 (Kayseri Erciyesspor) Necati Ateş Dk.20 (Karşıyaka)
SARI KARTLAR: Üstün Bilgi, Emre Öztürk, Emre Toraman (Kayseri Erciyesspor) Tugay Kaçar, Necati Ateş (Karşıyaka)

Kaynak: Kayseri Tempo

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı