HOT NEWS

Lig TV Kampanya

Lig TV Kampanya

Lig TV'de Süper Lig Sezonu Başlıyor. Yıllardır yayın haklarını elinde tutan ve her yıl teknolojinin verdiği her türlü imkanı kullanarak siz değerli izleyicilerine en kaliteli yayın hizmetini sunan Digitürk bu sezon da sizi futbola doyuracak. "Hep Beraber, Omuz Omuza" sloganı ile dostluk ve birliktelik içerisinde yepyeni bir sezona merhaba diyoruz.

Digitürk  yeni  sezonunda da sizlerle.  Süper Lig'in şampiyonları, yeni katılan takımları ve değişmez isimleri ile tam 18 spor kulübü tatlı rekabetle seyir zevkinize zevk katmaya devam edecek. Digitürk, Lig TV Kampanya paketleri ile dilediğiniz takımları evinizin rahatlığında izlemenize imkan tanıyor.

 Şampiyonlar paketinde; Süper Lig'de şampiyon olmuş; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor'un iç saha, dış saha ve derbi maçları olmak üzere tüm maçlarını izleyebilirsiniz. 5 büyükler bana yetmez derseniz, diğer Anadolu takımları da dahil Süper Lig paketi ile tüm Süper Lig maçlarına abone olarak seyir zevkinizi katlayabilirsiniz. Sadece takımınızın maçları için Taraftar Paketi seçeneği de yine Digitürk kampanya seçeneklerinde mevcut.

Sadece Türkiye Süper Lig değil, Avrupa'nın en seçkin ligleri de yine Digitürk' te. Spor Extra paketi ile bu ligleri de takip edip spor içeriğini en geniş haliyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Futbolun yanında basketbol, araba yarışları, tenis turnuvaları vb spor içeriğini yine Spor Extra paketine üye olarak izleyebilirsiniz. Spor Extra paketini dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak aylık veya 12 ay taahhütlü olarak mevcut üyeliğinize ekletebilirsiniz.

Tüm üyeliklerde belirlenen süreler boyunca da Spor Extra paketi, Yetişkin paketi ve Mobil Lig TV paketleri  hediye olarak verilmektedir. Mobil Lig TV  ile cep telefonu, bilgisayar veya tabletinizden üyeliğinizdeki maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda sadece tek cihazdan (TV veya Mobil) yayın alabilirsiniz. Hediye süresi boyunca kullanabileceğiniz Mobil Lig TV paketiniz sona erdiği zaman,  aydan aya üyelik yaptırarak tekrar açtırabilirsiniz. İnternet kalitenize göre HD kalitesinde, yüksek çözünürlükte de izleyebilirsiniz.

 

Digitürk Lig TV Paket ve kampanyalarını inceleyerek size en uygun olanını seçin, evinizde ekonomik olarak Lig TV izlemenin keyfini sürün.  Lig TV Kredi Kartı Kampanyası da yine incelemeye değer bir kampanya.

Lig TV Kampanya

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı