HOT NEWS

Bu Sevda Bitmez !

Erciyesspor Yeni Yönetimi

2 sezonda 2 kez küme düşerek Türkiye 2.Lig'de mücadele etmeye başlayan ve geride kalan 12 haftada galibiyet alamayarak ligin son sırasında bulunan Kayseri Erciyesspor, kapanmaktan kurtuldu.

Kapısına kilit vurulması gündemde olan ve bugün gerçekleştirilecek Genel Kurul'da başkan adayı çıkmaması halinde tarihin tozlu sayfalarına gömülme ile yüzyüze kalan Kayseri Erciyesspor'un yeni başkanı ve yeni yönetim kurulu belli oldu. Mavi Siyahlıların kulüp tesislerinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da kulüp çalışanı Nuhkan Rüzgar, yeni başkan seçildi.

Yönetim Kurulu Salt çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da yurt dışında olan kulüp tercümanı Nuhkan Rüzgar başkan seçilirken yeni yönetimde Rıfat Dayıoğlu, Şahin Göksu, Furkan Milli, Yavuz Soner Coşkun, Gökhan Göksu, Oğulcan Karahan, Selahattin Sözduyar ve Serkan Göksu yeraldı.  Yönetim Kurulu Yedek üyeleri olarak ise Ziya Eren'in oğlu Ahmet Eren, Recep Külahçı,  Osman Timuçin, Mehmet Asilöz, Emrah Kırçıl, Süleyman Akın, Ali Ağcakaya, Mehmet Kargın ve Yüksel Soyer belirlendi.

Destek çağrısı Genel Kurul sonrasında bir açıklama yapan Kayseri Erciyesspor Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dayıoğlu, asil görevlerinin bu takımın kapanmaması ve faaliyetine devam etmesi olduğunu söyledi. Kayseri Erciyesspor'un eski günlerine dönebilmesi için önemli bir sürecin olduğunu ve bu süreçte Kayseri'deki herkesin üzerine düşeni yapmasını isteyen Rıfat Dayıoğlu, "Kayseri Erciyesspor, bu şehrin gözbebeğidir. Bu takımımızın kapanmaması adına biz üzerimize düşeni yapmaya gayret ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Elimizde sihirli değnek yok. Mehmet İncialan ve ekibi dışında kim varsa yönetimimizi geri çekmeye hazırız. Buyurun var mı listesi olan. Bu uğurda herkesten destek istiyoruz. Kulübümüzden desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanı'mız sayın Mehmet Özhaseki'ye, Onursal başkanımız sayın Memduh Büyükkılıç'a, değerli medya mensuplarına bugüne kadar kulübümüze destek çıktıkları için teşekkür ediyoruz" açıklaması yaptı. 

Kayseri Tempo Gazetesi

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı