HOT NEWS

Garip Şeyler Oluyor !

Erciyesspor Yönetim İstifa

5 gün önce göreve gelen Kayseri Erciyesspor Yönetimi, şok bir kararla istifa etti.

İşte ayrıntılar. 

Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele veren takımımızda işler yeniden sarpa sardı. Ziya Eren başkanlığında 2 sezon üst üste küme düşerek tarihinin en kötü günlerine adım atan Kayseri Erciyesspor, Olağanüstü Genel Kurul ile yönetim kurulunu bulmuş ve kapanmaktan kurtulmuştu. 

İstifa depremi

Ancak mavi siyahlı kulüpte, sular yine durulmadı. Olağanüstü Genel Kurul toplantısına dahi katılmayan ve gıyabında başkan seçilen kulüp tercümanı Nuhkan Rüzgar'ın yönetim kurulu üyelerinin istifasını istediği öğrenildi. Kayseri Erciyespor 3 Yönetim Kurulu Asil üyesi 2 Yedek üyesi olmak üzere 5 kişi istifasını açıkladı. Son gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da yönetime giren Rıfat Dayıoğlu, Selahattin Sözduyar, Yavuz Soner Coşkun, Süleyman Akın ve Mehmet Kargın istifa ettiklerini kamuoyu ile paylaştı. Basın kuruluşlarına ortak bir açıklamanın yeraldığı mail gönderen 5 kişi, Nuhkan Rüzgar ile çalışmayacaklarını açıkladı.

İşte o açıklama:

"Bilindiği gibi 21 Kasım 2016 Pazartesi günü gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da Kayseri Erciyesspor yönetimine seçildik. Aradan geçen 5 gün gibi bir süreçte Kulüp Başkanı olarak seçilen Nuhkan Rüzgar ile biz Yönetim Kurulu Üyeleri arasında müthiş bir iletişimsizlik oluşmuş ve görev dağılımı dahi yapılamamıştır. Nuhkan Rüzgar’ın tutarsız davranışları ve sürekli istifa sorunu yaşaması ve tüm yönetim kurulunun istifasını isteyip kendisinin istifa etmemek eğiliminde olması, bardağı taşıran son damla olmuştur. Kulüp Başkanı Nuhkan Rüzgar, telefon vasıtasıyla tüm Yönetim Kurulu Asil üyelerinin istifasını talep etmiştir. Kayseri Erciyesspor menfaatleri gereği çatışmaya meydan vermemek adına biz 5 arkadaş istifa ettik. Yönetim Kurulu Asil üyeleri Rıfat Dayıoğlu, Selahattin Sözduyar ve Yavuz Soner Coşkun ile Yedek Yönetim Kurulu listesindeki Süleyman Akın ve Mehmet Kargın olarak istifamızı açıklıyoruz. Kamuoyunu yeterince aydınlatmak adına birkaç gün içerisinde tüm merak edilenleri cevaplandırmak için basın toplantısı düzenleyeceğiz. Kamuoyuna duyurulur.."

Kayseri Tempo

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı