HOT NEWS

Sınırsız İnternet

Sınırsız internet artık Vodafone kalitesi ile evlerinize geliyor. Üstelik ev telfonunuz yoksa bile yalın internet ücreti ödemiyorsunuz. Üstelik Türk Telekom altyapısı ile kesintisiz, kaliteli, 16 mbps hızında sınırsız yalın telefonsuz internet ayda sadece 49,90 TL. Binanızda Türk Telekom fiber internet var ise 59,90 TL'ye 30 Mbps hızında sınırsız yalın Fiber İnternet olarak da yararlanabilirsiniz.

Sınırsız İnternet

Bu Kampanyanın en önemli özelliği, ev telefon aboneliğiniz olmasa bile yalın internet ücreti ödemiyor olmanız. Ayrıca kurulum, aktivasyon gibi hiçbir ücret de ödemiyorsunuz. Modeminiz yoksa kablosuz modem almak isterseniz, faturanıza aylık sadece 3 TL ücret yansır ve kablosuz modem verilir. Fiber internet modem ücreti ise ayda 6 TL olarak yansıtılır.

Vodafone mobil internetin yakaladığı başarı yine aynı şekilde ADSL - FİBER olarak devam ediyor. Sınırsız ADSL internet ile Türk Telekom altyapısı olan Türkiye'nin her bir noktasına hizmet vermektedir. Vodafone yalın internet hizmeti ile telefon aboneliğiniz olmasa ile farklı ek ücretler ödemeden internet aboneliği yaptırabiliyorsunuz. Diğer firmalara yapılan; kurulum, aktivasyon, yalın internet gibi gereksiz ücretlerden de kurtuluyorsunuz.

Bu avantajlı kampanyadan yararlanmak isterseniz buraya tıklayarak kampanyaları inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Sınırsız İnternet

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı