HOT NEWS

Telefonsuz İnternet

Telefonsuz internet artık Vodafone kalitesi ile evinize geliyor. Üstelik sabit telefonunuz yoksa bile yalın internet ücreti ödemiyorsunuz. Üstelik Telekom altyapısı ile kesintisiz, 16 mbps hızında sınırsız yalın internet ayda sadece 49,90 TL. Binanızda Telekom'un fiber interneti var ise 59,90 TL'ye 24 Mbps hızında sınırsız yalın Fiber İnternet olarak da yararlanabilirsiniz.

Telefonsuz İnternet

Kampanyanın en önemli özelliği; telefon aboneliğiniz olmasa bile yalın internet ücreti ödememeniz. Ayrıca kurulum ve aktivasyon gibi hiçbir ücret ödemiyorsunuz. İsteğe bağlı olarak kablosuz modem almak isterseniz, faturanıza aylık sadece 3 TL ücret yansır. Fiber modem ücreti ise aylık 6 TL olarak faturalandırılır.

Vodafone mobil internetin başarısı aynı şekilde ADSL ve FİBER olarak devam ediyor. ADSL internet ile Telekom altyapısı olan Türkiye'nin dört bir noktasına hizmet vermekte. Vodafone yalın adsl hizmeti ile telefon aboneliğiniz olmasa ile ek ücret ödemeden internet aboneliği yaptırabiliyorsunuz. Diğer firmalara yapmış olduğunuz; kurulum, aktivasyon, yalın internet gibi gereksiz ücretlerden de kurtuluyorsunuz.

Bu avantajlı kampanyadan siz de yararlanmak isterseniz buraya tıklayarak kampanyaları inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Telefonsuz İnternet

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı