HOT NEWS

Yalın İntenet

Teknoloji gelişiyor ve internet ihtiyacı da artmaya devam ediyor. İnternet kullanımı 4-5 yaşlara dayandı neredeyse. Elinde tableti olan küçük çocuktan, dokunmatik telefonlara yeni yeni alışmışken 60'lı yaşlardaki yetişkinlere kadar internetsiz yapamaz olduk.

Uzun yıllardan beri internet için sabit telefona mahkum olma devri geçtiğimiz yıllarda nihayet son buldu ama bu sefer de yalın internet ücreti adında bir uygulama yaşantımıza girdi.

Elektrik, su gibi temel bir ihtiyaç haline gelen internet için bu 10 ila 15 TL arası değişen telefonsuz yalın internet ücreti ödemeye razı olan kullanıcılar bu sefer de kurulum, aktivasyon, modem vb ücretlerle karşı karşıya kaldılar.

Yalın İnternet

Tam da bu noktada Vodafone, Süpernet markası ile ADSL pazarına girdi ve süper kampanyalarla abonelere yük olan bu ücretleri rafa kaldırdı. Vodafone yepyeni kampanyası ile ev telefonuna da gerek kalmadan internet hizmeti sunarak abonelerin ceplerini rahatlatmaya devam etmekte. Üstelik kurulum, aktivasyon vb hiçbir ücret alınmamakta. Bunun yanında modem alma zorunluluğu da yok. Elinizdeki mevcut ADSL modeminizi kullanarak, modem için ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Peki Vodafone Süpernet'in altyapısı ne?

Vodafone Süpernet, Türk Telekom altyapısı üzerinden ADSL veya binanızda Fiber var ise FİBER internet olarak hizmet vermekte. Yani mobil internet olarak değil, normal telefon kablosu üzerinden hızlı bir internet bağlantınız olacak. Bu sayede; kopma, kesilme, çekmeme gibi herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

Diğer Avantajları Neler?

Diğer internet firmaları genellikle 8 mbps hızında internet hizmeti sunarken Vodafone Süpernet 16 mbps hız sunmakta. Üstelik fiyat olarak da 8 mbps için istenen fiyattan çok daha uygun.

Güncel İnternet Kampanyası Nasıl? (Nisan 2015)

Vodafone yalın internet 16 mbps 'ye kadar sınırsız ADSL internet ayda sadece 49,90 TL. Üstelik sabit telefon zorunluluğu yok. Kurulum, aktivasyon vb hiç bir ek ücret  de yok. Modem isterseniz, kablosuz modem için 24 ay, ayda 3 TL faturanıza eklenir.

Vodafone 24 mbps hızında fiber internet ise aylık 59,90 TL. Fiber internet için binanızda Türk Telekom fiber altyapısı olması gerekiyor. Modem ücreti ise 24 ay, ayda 6 TL.

Vodafone'nun bu kampanyası ile evde interneti olmayan kalmayacak. Süper hızlı internet ile evinizde Vodafone Süpernet kalitesini siz de yaşayın.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Alo Paket: 0352 999 39 49

Alparslan Mahallesi Muhtarlığı